Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

Produkcja hamowni

W związku z coraz większym zainteresowaniem, właścieli warsztatów samochodowych hamowniami podwoziowymi, firma nasza rozszerzyła zakres usług o produkcję inercyjnej hamowni podwoziowej z możliwością rozbudowy do hamowni obciążeniowej.

Produkcja hamownii

Hamowania podwoziowa oprócz standardowych pomiarów jest równieą niezastąpionym narzędziem do diagnozowania skomplikowanych usterek w samochodach i rozwiązywania nietypowych problemów technicznych.
Pomiar na hamowni odbywa się przy zachowaniu wysokiej częstotliwości punktów pomiarowych, dzięki czemu na wykresach z naszej hamowni jest widoczna każda zmiana mocy i momentu obrotowego (pracy) silnika.

Do hamowni został opracowany program, który zbiera informacje o wartościach następujących parametrów: moc, moment obrotowy, prędkość, temperatura, wilgotność i ciśnienie zewnętrzne oraz czas w wybranym zakresie obrotów.
Pobrane i przetworzone dane z kontrolera prezentowane są w programie w postaci wykresów i danych liczbowych.
Program, przygotowany przez nas, jest czytelny i intuicyjny w obsłudze a zobrazowane parametry umożliwiają analizę efektów uzyskanych podczas modyfikacji lub diagnostyki pracy silnika.

Szczegółowe informacje możecie uzyskać dzwoniąc do nas.

Zestaw zawiera: Produkt jest komplety i po zamontowaniu natychmiast nadaje się do użytku.

Parametry pomiarowe są różne i zależą od typu silnika.
Parametry dla samochodów wolnossących: Parametry dla samochodów turbodoładowanych: Istnieje możliwość zamówienia większych oraz cięższych rolek, co przełoży się na możiwość wykonywania pomiarów większych silników.
Dane techniczne:
- wysokość - 450mm
- szerokość - 130mm
- długość - 3900mm dla wersji z wyjściem na hamulec

Na specjalne zlecenie jesteśmy w stanie wykonać obciążeniową hamownię podwoziową dla samochodów ciężarowych (do 1500KM i 7000Nm), jednoosiową jak również w układzie 4x4, a także dla samochodów osobowych w układzie 4x4 obciążeniową i inercyjną.

Na wyposażeniu posiadamy również mobilną hamownię podwoziową przeznaczoną do wykonania pomiarów mocy, momentu obrotowego, przyspieszeń dla motocykli.
Dla zainteresowanych warsztatów motocyklowych możemy wykonać taka hamownię, która sprawdza sie idealnie do sprawdzenia mocy gdy w motocyklu zostały wykonane modyfikacje, naprawiany był silnik.

Sprzedaż hamownii