Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

KESSv3

Czy jesteś gotowy na najlepsze urządzenie do chiptuningu?
 
Postanowiliśmy prześcignąć samych siebie, tworząc coś wyjątkowego i niezwykłego, co nie ma sobie równych na rynku pod względem funkcji, wygody i wszechstronności. KESS3 to najbardziej zaawansowane i wizjonerskie osiągnięcie inżynieryjne, jakie kiedykolwiek wymyślono.

ALL IN ONE!
 
KESS3 został tak opracowany, aby umożliwić każdemu, od młodego entuzjasty silników po najbardziej wyspecjalizowanego mechatronika, szybkie i proste połączenie z dowolną jednostką sterującą silnika i automatyczną skrzynią biegów popularną na rynku.
KESS3 to programator OBD/BENCH-BOOT, łączący ze sobą Kessv2 i K-TAG. Dzięki czemu nie trzeba kupować i opłacać dwóch urządzeń.
Podobnie jak było w przypadku Kessv2 i K-TAG, KESS3 występuje w wersji Master i Slave.


MOC I PRĘDKOŚĆ PRACY JAK NIGDY WCZEŚNIEJ.

Tak zaawansowany nowy sprzęt zainspirował firmę Alientech do zaprojektowania oprogramowania, które w pełni wykorzysta jego potencjał. Całkowicie odnowiony program (AlientechSuite) pod względem designu i i obsługi.
Do pobrania na: https://www.alientech-tools.com/download/

ODNOWIONA ARCHITEKTURA

30 lat doświadczenia i pasji nabiera kształtu.
Od 1991 Alientech projektuje i rozwija narzędzia do remapowania ECU. Kierując się pasją do doskonałości, firma Alientech wykorzystała całe swoje doświadczenie projektowe w tym nowym narzędziu.
Każdy aspekt KESS3 został starannie zaprojektowany, aby osiągnąć wydajność, elastyczność operacyjną i łatwość użytkowania.
Jego odnowiona architektura wykorzystuje pełny potencjał każdego komponentu.
Nowy mikroprocesor, interfejsy I/O najnowszej generacji, nowe wbudowane czujniki oraz wysokowydajne pamięci EEPROM i FLASH to główne cechy KESS3


PRZEWIDZIANE W PRZYSZŁOŚĆ.

Komponenty i ciągły rozwój technologiczny pozwolą na rozwój wielu funkcjonalności zawartych w jednej platformie Kess3.


Zawartość walizki:


Jeżeli chcesz korzystać z najnowocześniejszego urządzenia dostępnego obecnie na rynku, prosimy o kontakt pawel@alltuning.pl lub telefonicznie +48664990245.