Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

K-TAG

K-TAG - jest to innowacyjny i najnowocześ›niejszy dostępny obecnie na rynku, interfejs do programowania ECU przeznaczony do samochodów azjatyckich i europejskich.
Nowy K-TAG jest w 100% zgodny z J-TAG, ale w zupełnie inny sposób, ponieważ programator J-Tag jest zazwyczaj dostępny dla wielkich producentów, nigdy nie występuje w urządzeniach do chiptuningu.

Korzystając jedynie z istotnych elementów, Alientech połączył‚ J-Tag, Motorola BDM / Nexus i bootloader Mitsubishi/Infineon Tricore / linie komunikacji ST w jeden produkt.
 

Jeżeli jesteś posiadaczem KESSv2 to wiesz już wszystko: rzetelność, szybkość i skuteczność. To nie przypadek, że zdecydowano się użwać tego samego oprogramowania w K-TAG .
Oprogramowanie K-Suite pozwala na szybki dostęp do danych zawartych w sterowniku silnika (ECU), z automatycznym rozpoznawaniem sprzętu podłączonego do komputera.

W przeciwieństwie do wielu narzędzi do programowania ECU, z K-TAG masz do dyspozycji tylko te aplikacje, których naprawdę potrzebujesz. Ty decydujesz którą grupę protokołów potrzebujesz, sam je wybierasz a następnie przystępujesz do pracy.

K-TAG

K-TAG umożliwia odczyt każdego pliku: mikroprocesor, flash EPROM, EEPROM i zapisanie ich wszystkich w jednym pliku chronionym. Więc w każdej chwili można wrócić do ustawień pierwotnych - zrobić tzw. backup.

MASTER czy SLAVE?
Wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie i swojego warsztatu.
K-TAG Master

K-TAG MASTER

Rozwiązanie K-TAG Master jest proponowane profesjonalistów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad procedurą ponownego mapowania ECU.

Najpierw odczytujesz pliki w ECU za pomocą K-TAG, następnie edytujesz parametry za pomocą naszego oprogramowania ECM Titanium zgodnie z potrzebami Twoich klientów, a na końcu ponownie je zapisujesz w ECU.

K-TAG Master

K-TAG SLAVE

Rozwiązania K-TAG Slave są najlepsze dla tych warsztatów, które chcą szybko poznać świat Chiptuning, oferując spersonalizowane pliki dla swoich klientów.

Dzięki K-TAG możesz wgrywać pliki, przesłane przez twojego Mastera bezpośrednio w ECU, w kilka minut. Możesz wybrać swojego Mastera z sieci naszych doświadczonych tunerów, certyfikowanych przez nasz program szkoleń. Bezpieczne modyfikowanie silnika i niezawodny wynik końcowy.

Wykaz obsługiwanych pojazdów przez K-TAG znajduje się Tutaj.

Kupując K-TAG u nas możesz zasięgnąć porady ekspertów oraz uzyskasz pomoc i wsparcie techniczne wysokiej jakości.

Przy zakupie produktów, dostępnych w naszej firmie, możesz poprosić o indywidualne wsparcie: "face to face". Pomożemy Ci wykonać instalację, zapoznamy Cię z niezbędnymi podstawami oraz pokażemy jak wykorzystywać K-TAG.

Przy zakupie urządzenia w naszej firmie pierwszy rok pomocy technicznej oraz abonament jest w cenie urządzenia.

Cennik poszczególnych wersji K-TAG znajduje się Tutaj .

Wszelkie problemy techniczne jak i pytania o szczegółowe informację prosimy kierować na adres pawel@alltuning.pl lub telefonicznie 0 664 990 245.