Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

K-TAG

K-TAG - jest to innowacyjny i najnowocześ›niejszy dostępny obecnie na rynku, interfejs do programowania ECU przeznaczony do samochodów azjatyckich i europejskich.
Nowy K-TAG jest w 100% zgodny z J-TAG, ale w zupełnie inny sposób, ponieważ programator J-Tag jest zazwyczaj dostępny dla wielkich producentów, nigdy nie występuje w urządzeniach do chiptuningu.

Korzystając jedynie z istotnych elementów, Alientech połączył‚ J-Tag, Motorola BDM / Nexus i bootloader Mitsubishi/Infineon Tricore / linie komunikacji ST w jeden produkt.

Jeżeli jesteś posiadaczem KESSv2 to wiesz już wszystko: rzetelność, szybkość i skuteczność. To nie przypadek, że zdecydowano się użwać tego samego oprogramowania w K-TAG .
Oprogramowanie K-Suite pozwala na szybki dostęp do danych zawartych w sterowniku silnika (ECU), z automatycznym rozpoznawaniem sprzętu podłączonego do komputera.

W przeciwieństwie do wielu narzędzi do programowania ECU, z K-TAG masz do dyspozycji tylko te aplikacje, których naprawdę potrzebujesz. Ty decydujesz którą grupę protokołów potrzebujesz, sam je wybierasz a następnie przystępujesz do pracy.

K-TAG

K-TAG umożliwia odczyt każdego pliku: mikroprocesor, flash EPROM, EEPROM i zapisanie ich wszystkich w jednym pliku chronionym. Więc w każdej chwili można wrócić do ustawień pierwotnych - zrobić tzw. backup.

Wykaz obsługiwanych pojazdów przez K-TAG znajduje się Tutaj.

Kupując K-TAG u nas możesz zasięgnąć porady ekspertów oraz uzyskasz pomoc i wsparcie techniczne wysokiej jakości.

Przy zakupie produktów, dostępnych w naszej firmie, możesz poprosić o indywidualne wsparcie: "face to face". Pomożemy Ci wykonać instalację, zapoznamy Cię z niezbędnymi podstawami oraz pokażemy jak wykorzystywać K-TAG.

Przy zakupie urządzenia w naszej firmie pierwszy rok pomocy technicznej oraz abonament jest w cenie urządzenia.

Cennik poszczególnych wersji K-TAG znajduje się Tutaj .

Program instalacyjny do pobrania K-Suite znajduje się Tutaj

Wszelkie problemy techniczne oraz pytania o informacje prosimy kierować na adres pawel@alltuning.pl lub telefonicznie 664 990 245.