Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

Chiptuning samochodów ciężarowych

Chiptuning to skuteczny sposób na poprawienie osiągów samochodu, zmniejszenie spalania a przede wszystkim redukcje kosztów paliwa.

Chiptuning to niezaprzeczalnie najlepszy sposób dla firm transportowych i właścicieli ciężarówek, którzy chcą zredukować do minimum koszty eksploatacji samochodu jednocześnie poprawiając osiągi.

Modyfikacje dokonywane przez nas to najnowocześniejsze usiągi tuningowe, przyrost mocy, momentu obrotowego i przyspieszenia zaobserwują Państwo już w fazie testów w naszej firmie na hamowni podwoziowej.

Zapytają Państwo dlaczego więc producenci samochodów sami nie ustawiają parametrów na takie jakie udaje się osiągnąć dzięki modyfikacji oprogramowania komputera samochodowego?

Otóż producenci przystosowują auta do warunków optymalnych, my natomiast badamy dokładnie zużycie silnika i przystosowujemy jego ustawienia do Państwa wymagań i stylu jazdy.

Nasz zespół‚ doświadczonych specjalistów mechaniki i elektroniki samochodowej jest gwarancją niezwykłych osiągów, które zobrazujemy Państwu testując auto przed i po Chiptuningu na naszej najnowocześniejszej w Polsce hamowni podwoziowej.