Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

Chiptuning samochodów osobowych

Chiptuning to skuteczny sposób na poprawienie osiągów samochodu, czerpanie przyjemności z jazdy a dodatkowo zmniejszenie zużcia paliwa.

Zapytają Państwo dlaczego więc producenci samochodów sami nie ustawiają parametrów na takie jakie udaje się osiągnąć dzięki modyfikacji oprogramowania komputera samochodowego?

Otóż producenci przystosowują auta do warunków optymalnych, my natomiast badamy dokładnie zużycie silnika i przystosowujemy jego ustawienia do Państwa wymagań i stylu jazdy.

Dzięki takim zabiegom Państwa samochód zdobędzie dodatkową moc i moment obrotowy, nawet do 40%, dodatkowo przy odpowiednim ustawieniu dopływu paliwa jesteśmy w stanie obniżyć Państwa wydatki na paliwo. Poprzez w/w modyfikacje można osiągnąć zmniejszenie spalania o co najmniej 1l na 100km, przy jednoczesnym zwiększeniu przyspieszenie.

Nasz zespół‚ doświadczonych specjalistów mechaniki i elektroniki samochodowej jest gwarancją niezwyklych osiągów, które zobrazujemy Państwu testując auto przed i po Chiptuningu na naszej najnowocześniejszej w Polsce hamowni podwoziowej.