Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

O firmie Alltuning Technology

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która wykonuje Chiptuning w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach i maszynach rolniczych.

AllTuning Technology

W 2013 roku firma została przeniesiona ze Zduńskiej Woli do nowego obiektu zlokalizowanego w miejscowości Stawiszcze (przy drodze krajowej 12/14).
Warsztat przystosowany do obsługi i naprawy samochodów ciężarowych i autobusów (dwa stanowiska umożliwiające wjazd całego składu). Cześć administracyjna wyposażona jest w wygodne miejsce przeznaczone dla klientów na poczekalnie.

AllTuning Technology

AllTuning Technology

Ponadto na nowym obiekcie dyponujemy hamownią obciążeniową do maszyn rolniczych oraz podwoziową hamownią obciążeniową 4x4 (do 1500KM i 7000Nm) do wykonywania pomiarów mocy, momentu obrotowego, a także przyspieszeń„ dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów.

Hamownia

Wynikiem przeprowadzonych modyfikacji w naszej firmie jest bezpieczny przyrost mocy i momentu obrotowego od 10% do około 30% co przy "normalnej" eksploatacji pojazdu powoduje zmniejszenie zużycia paliwa, a co za tym idzie obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu.

Dzięki licznym szkoleniom i kontaktom międzynarowodym firma nasza od kilku lat jest przedstawicielem na terenie Polski  włoskiej firmy ALIENTECH oraz firmy Flashtec.