Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

O firmie Alltuning Technology

Nasza firma All Tuning  powstała 09.06.2005 roku. Wcześniej działaliśmy około 3 lata pod inną nazwą, dlatego możemy pochwalić się 15-sto letnim doświadczeniem z zakresu  Chiptuning oraz naprawy elektroniki w pojazdach  osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach i maszynach rolniczych.

W okresie naszej działalności jako pierwsi znaleźliśmy wiele rozwiązań softwerowych jak i elektronicznych. Długoletni staż sprawił, że jesteśmy pionierami w rozwiązywaniu takich problemów jak:
AllTuning Technology

W 2013 roku nasza firma została przeniesiona ze Zduńskiej Woli do nowego obiektu zlokalizowanego w miejscowości Stawiszcze (przy drodze krajowe 12/14).
Posiadamy warsztat przystosowany do obsługi i naprawy samochodów ciężarowych i autobusów (2 stanowiska umożliwiające wjazd całego składu) oraz dysponujemy częścią administracyjną wyposażoną w wygodne miejsce przeznaczone dla klientów na poczekalnie.

AllTuning Technology

AllTuning Technology

Produkujemy również hamownie podwoziowe do samochodów osobowych i motocykli, które powstają w całości w naszej firmie. Dysponujemy specjalnie napisanym przez nas programem do obsługi naszych hamowni.

Ponadto w nowym obiekcie znajduje się hamownia obciążeniowa do maszyn rolniczych oraz NAJWIEKSZA w Polsce hamownia  podwoziowo- obciążeniowa 4x4 (do 1500KM i 7000Nm), która pozwala na pomiar ciągników siodłowych w normalnych warunkach pracy, dzięki czemu  możemy napędzać też przednią oś i prowadzić badania drogowe. Hamownia wykorzystywana jest do wykonywania pomiarów mocy, momentu obrotowego, a także przyspieszeń dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów.


Hamownia
W wyniku przeprowadzonych modyfikacji w naszej firmie możecie Państwo uzyskać  bezpieczny przyrost mocy i momentu obrotowego od 10% do około 30%, co przy "normalnej" eksploatacji pojazdu powoduje zmniejszenie zużycia paliwa, a co za tym idzie obniżenie się kosztów eksploatacji pojazdu.

Dzięki licznym szkoleniom oraz fachowej współpracy na szczeblu międzynarodowym All Tuning od kilku lat jest przedstawicielem znanej, włoskiej firmy ALIENTECH oraz reprezentantem firmy Flashtec.