Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

Naprawa systemów AirBag

Nasza Firma zajmuje się naprawa wszystkich rodzajów i typów sterowników AIR BAG znajdujących w samochodach. Jeżeli Twój samochód brał‚ udział‚ w wypadku i zadziałały poduszki powietrzne albo z niewiadomych przyczyn zapaliła się lampka to zapraszamy do naszej Firmy. My sprawdzimy cały system bezpieczeństwa i naprawimy go tak by wszystko działało poprawnie. W naszej Firmie istnieje możliwość: Naprawa poduszek powietrznych
Poduszka powietrzna to element systemu bezpieczeństwa, który jest obecny w każdym współczesnym samochodzie. Zadaniem poduszki powietrznej jest zamortyzowanie uderzenia ciała o elementy pojazdu (w szczególności głowy i tułowia) pasażerów i kierowcy przy zderzeniu. W związku z czym poprawne działanie poduszki powietrznej jest bardzo ważnym elementem.

Większość sterowników airbag występujących w samochodach, po zderzeniu w wyniku którego odpaliły poduszki powietrzne i/lub napinacze pasów, ulega zablokowaniu.
Naprawa polega na wykasowaniu, ze sterownika airbag, danych o zdarzeniu oraz kody usterek.
Każdy sterownik jest naprawiany indywidualnie, nie wgrywamy zawartości z innego sprawnego sterownika. W związku z czym nie następują zmiany danych zawartych w pamięci sterownika (numeru nadwozia, konfiguracji systemu itp.).
Jeżeli sterownika nie da się naprawić jesteśmy w stanie zapewnić inny sterownik (sprawny).

Drugi sterownik będzie przygotowany do montażu zakodowany pod samochód w stanie jak przed wypadkiem.
Po zamontowaniu sterownika airbag w samochodzie lampka zgaśnie, oczywiście warunkiem tego jest, że cały układ airbag jest sprawny (wymienione poduszki powietrzne, kurtyny, napinacze).