Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

KESSv2

KESSv2 - jest to najnowocześ›niejszy dostępny obecnie na rynku, interfejs do programowania ECU przez złącze OBD.
Urządzenie to obsługuje prawie wszystkie samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy oraz łodzie motorowe i motocykle.

Za pomocą tego interfejsu możemy odczytać i zapisać program do ECU silnika w samochodach ciężarowych takich jak Mercedes, Volvo oraz Renault z silnikami DXi, w których do tej pory można było to wykonać tylko poprzez ingerencję mechaniczną w sterownik.

Cała lista obsługiwanych samochodów znajduje się Tutaj.
 
KESSv2
Interfejs jest bardzo prosty w obsłudze, podłączany jest do komputera przez kabel USB a z drugiej strony do gniazda diagnostycznego OBD.

KESSv2 jest urządzeniem które współpracuje ze sterownikami hybrydowymi, EDC15, EDC16, EDC17,Siemens, Delphi we wszystkich silnikach diesela oraz benzynowych.

Oprogramowanie które jest dołączone do zestawu umożliwia: Ponadto KESS, w części protokołów komunikacyjnych, zawiera funkcję automatycznej korekty sum kontrolnych.

Kessv2

Występują dwie wersje urządzenia KESS, są to Slave i Masters.
 
Która wersja KESSv2 jest dla Ciebie najlepsza?
Nasze urządzenia dostępne sa w dwóch róznych wersjach, zgodnie z rozwiązaniem, które wybiera warsztat.
KESSv2 Master

KESSv2 MASTER

Rozwiązanie KESSV2 Master jest proponowane profesjonalistów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad procedurą ponownego mapowania ECU.

Najpierw odczytujesz pliki w ECU za pomocą KESSv2, następnie edytujesz parametry za pomocą naszego oprogramowania ECM Titanium zgodnie z potrzebami Twoich klientów, a na końcu ponownie je zapisujesz w ECU.

KESSv2 Master

KESSv2 SLAVE

Rozwiązania KESSV2 Slave są najlepsze dla tych warsztatów, które chcą szybko poznać świat Chiptuning, oferując spersonalizowane pliki dla swoich klientów.

Dzięki KESSv2 możesz wgrywać pliki, przesłane przez twojego Mastera bezpośrednio w ECU, w kilka minut. Możesz wybrać swojego Mastera z sieci naszych doświadczonych tunerów, certyfikowanych przez nasz program szkoleń. Bezpieczne modyfikowanie silnika i niezawodny wynik końcowy.

Zestaw zawiera: Przy zakupie urządzenia w naszej firmie pierwszy rok pomocy technicznej oraz abonament jest w cenie urządzenia.

Cennik poszczególnych wersji KESSv2 znajduje się Tutaj .

Program instalacyjny do pobrania K-Suite znajduje się Tutaj.

Wszelkie problemy techniczne jak i pytania o szczegółowe informację prosimy kierować na adres pawel@alltuning.pl lub telefonicznie 0 664 990 245.