Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

Powergate 3

Osobisty programator OBD, który zrewolucjonizował świat chiptuningu, doczekał sie 3 edycji.
Powergate 3 to innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie do komunikowania się z wszelkiego rodzaju pojazdami.

Powergate 3

Powergate 3 jest idealnym narzędziem, aby dealerzy byli bliżej swoich klientów, zoptymalizowali czas pracy, poprawili efektywność i skuteczność ich działalności oraz zwiększenie wartości i jakości pracy tunera.

Gdybyśmy mieli określić nową wersję Powergate tylko jednym słowem, możemy śmiało powiedzieć ELASTYCZNY.
Jest to urądzenie łatwe i intuicyjne w obsłudze, jest to bardzo wszechstronne narzędzie zaprojektowane, aby lepiej spełniać potrzeby klientów, poprzez wdrażanie rozwiązań„ stworzonych specjalnie do optymalizacji pracy.
Odczyt i Zapis nigdy nie był tak szybki: można teraz przesłać w każdej chwili jeden plik zmodyfikowany, wybrany spośród wielu zapisanych wewnątrz narzędzia wraz z oryginalnym plikiem.

Pełne dostosowanie.
Powergate 3 ma coć, co odróżnia go od pozostałego sprzętu dostępnego na rynku. Mówimy o  oprogramowaniu Alientech Manager, które umożliwia pełne dostosowanie narzędzia. Czy chcesz zmienić tło, przesyłając nowy obraz, zmieniać ikony przycisków na ekranie dotykowym lub dodać logo firmy? Teraz można to zrobić z łatwością. Tłumaczy teksty, ikony i komunikaty we wszystkich językach. Teraz nie trzeba wiele wysiłku ani specjalnych umiejętności.
To daje tunerowi możliwość stworzenia własnej sieci "Slave", sprzedając narzędzia ze swoim logo firmy, lub wybrać najbardziej odpowiednią politykę cenową do swojej działalności.

Dla wszystkich ECU i wszystkich pojazdów
Powergate 3 jest idealnym narzędziem do przeprogramowania ECU samochodów, motocykli, pojazdów ciężarowych i ciągników.
Ta nowa wersja ma wiele zalet, a w szczególności, możliwość podłączenia do wszystkich typów pojazdów: dwa, cztery lub więej kół. W rzeczywistości, dzięki zwiększonej liczbie protokołów komunikacyjnych dla samochodów osobowych, motocykli i pojazdów użytkowych i nowego dedykowanego okablowania do samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych, użytkownik będzie mógł łączyć się z coraz większą liczbą pojazdów, a co za tym idzie bedzie mógł rozszerzyć flote pojazdów i modeli które będzie mógł obsługiwać.

Świat Chiptuningu nie jest tylko ukierunkowany na samochody i motocykle, każdy silnik może mieć lepsze osiągi, z tego powodu wprowadziliśmy protokoły komunikacji również dla samochodów dostawczych i maszyn rolniczych.

Powergate 3

Cała lista obsługiwanych samochodów do ściągnięcia znajduje się Tutaj

Wirtualny Odczyt
Kolejnym ulepszeniem, które znacznie upraszcza pracę jest nowa szansa na zarządzanie ECU, który wcześniej nie mógł byc odczytany.
W jaki sposób? Dzięki wirtualnemu odczytowi. Możliwość ta pozwala na znacznie przyspieszenie pracy użytkownika, ponieważ Powergate 3 automatycznie sprawdza, czy w pamięci narządzia są przechowywane pliki kompatybilne. Jeżli jest taki przypadek, jedynym zadaniem będzie przepisać i ewentualnie przemapować plik.

Dane techniczne
Wygląd: Przenośny. Elastyczny. Wyrafinowana konstrukcja .
Rozmiar: Mniejszy a przez co bardziej przydatny, ponieważ funkcjonalny i kompaktowy. Rozmiar nowego PWG3 został znacznie zredukowany, a jego waga nie przekracza 140g.
Wyświetlacz: Większy ekran dotykowy, o wyższej rozdzielczoÅ›ci i jaśniejszych kolorach.
Pamięć: Duży wzrost pamięci wewnętrznej RAM, z 8 MB do 256 MB, co w konsekwencji zpowodowało wzrost mocy obliczeniowej procesora głównego, obecnie 32-bitowego. Powergate 3 może teraz przechowywać, oprócz oryginalnych plików również wiele różnych zmodyfikowanych plików: w ten sposób, że użytkownik zawsze ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej mapy do programowania ECU.
Bezpieczeństwo:Jest to bezpieczne narzędzie pracy, ponieważ przed uruchomieniem sprawdza, czy możliwe jest zakończenie pracy: w przypadku nieprawidłowości procedura nie zostanie uruchomiona.
 
Powergate 3 pokazuje jak ciężko pracuje zespół Alientech Research and Development w celu wygrania wyzwania rzuconego przez przez ewolucje technologiczną.

W zestawie znajduje się:
Wymagania systemowe