Dodaj własną referencję

Dodaj referencję

Twoja referencja została wysłana.
Alltuning Technology - Chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych
+48 602 631 506

CMD Flash - programowanie ECU

CMDFlash (BDM) jest to czytnik / programator BDM, EOBD K-LINE, EOBD CAN-BUS, PWM EOBD dla wszystkich ECU nowej generacji.

Urządzenia to obsługuje prawie wszystkie samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, łodzie motorowe i maszyny rolnicze.

CMDFlash jest urządzeniem, które posiada funkcje BDM-u, czyli pozwala łączyć się z komputerem samochodowym (ECU) poprzez wewnętrzne piny, aby uzyskać dostęp do danych zawartych w ECU.

Oprogramowanie dołączone do CMDFlash pozwala na odczyt i zapis Eprom (29bl802/M58), wewnętrzny firmware i serial E2PROM zawierające kody samochodu.
Dane te nie wymagają dekodowania.

Dzięki CMDFlash możemy również, używając odpowiedniej funkcji dodatkowej, odczytać wszystkie elementy jednocześnie i stworzyż jeden kompletny rezerwowy plik.

Te cechy zapewniają dokładność do 100% odczytanych danych, ponieważ wykluczane są możliwe błędy, w wyniku zaopatrzenia w odpowiednie zasilanie ta operacja przebiega 2 razy.

CMDFlash nie dopuszcza do złego odczytania danych ponieważ w przypadku gdy odczytane dane różnią się to konieczne jest zrobienie ponownie operacji zgrywania pliku rezerwowego.

Ostatecznie, poziom bezpieczeństwa jest polepszony dzięki automatycznej korekcie sum kontrolnych (checksum) podczas operacji zapisywania.
Algorytm korekcji jest dostępny dla wszystkich rodzin ECU.

W sytuacji gdy samochód przestał‚ odpalać po nieodpowiednim wykonaniu tuningu lub gdy został przerwany proces zapisu, dzięki CMDFlash zawsze jest możliwe wgranie całej zawartości ECU dzięki czemu możemy bez problemu uruchomić ponownie samochód.

Występują dwie wersje urządzenia CMDFlash, są to Slave i Masters.

Wyżej wymienione cechy interfejsu CMDFlash sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla firm które zajmują się chiptuningiem lub planują zacząć wykonywać takie usługi oraz dla osób które naprawiają sterowniki silników.

Zestaw zawiera: